sobota, 14 czerwca 2014

424.

Truskawkowy budyń z kaszy jaglanej z daktylami
Strawberries millet pudding with dates

I patrzę na te 14-, 15-latki z papierosami i tatuażami, wyginające się, dziwne, nienaturalne takie jakieś. I choć wtedy sama "zaczynałam" to czuję, że jednak zachowywaliśmy się wtedy inaczej. Mam nadzieję.

10 komentarzy:

 1. Ja jak widzę 14-15 - latkę z papierosem to mi się szkoda jej głupoty robi...

  OdpowiedzUsuń
 2. Budyń obłędny, ja mam 16, ale jak patrzę na moje rówiesniczki lub młodsze, to aż mi sie przykro robi ;x

  OdpowiedzUsuń
 3. z roku na rok jest coraz gorzej. ja jestem rocznik '98 i niestety, ale to już jedno z tych gorszych pokoleń. smiac sie czy plakac- nie wiadomo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie proszę o przepis na to różowe cudo. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzisiaj widziałam jakieś dziewcze młode, na styl metala ubrane, z poduszką różową z napisem "my friend" pod pachą, toną żelastwa w postaci kolczyków, papierochem i dwoma piwami w ręku. maszerowała dumnie przez środek ulicy. przykre.

  OdpowiedzUsuń
 6. a tak btw: od jakiegoś czasu jestem autentycznie zauroczona Twoim blogiem, a śniadaniowce dawno przestały mnie kręcić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja właśnie jako 14latka paliłam, piłam, wagarowałam i nie żałuję. To wszystko i tak było w granicach rozsądku. Nigdy granicy nie przekroczyłam. Teraz jak tak na te dzieciaki patrzę to mam wrażenie, że nigdy tak nisko bym nie upadła. A może to właśnie kwestia tego, ze jestem już te 5-6 lat starsza i po prostu z innej perspektywy to widzę.

  Budyń truskawkowy z jaglanki mnie zachwycił.

  OdpowiedzUsuń