wtorek, 12 listopada 2013

255. nihil novi


Śmieszna sprawa, bo jak 5 tygodni temu miałam kryzys i mówiłam, że chcę odejść, że nie widzę sensu, przechodzę na dietę blablabla to wspomniałam, że teraz jak wstawię wafle ryżowe to nic się nikomu nie stanie. Przez 5 tygodni dieta trwa w najlepsze, a wafli jeszcze nie było. Czas najwyższy. Pyszne śniadanie

Spalili mi tęczę. Syreny wyły cały dzień. Rzucili mi petardą pod blokiem i krzyczeli "wojna!". Mój chandlerowski żart (tak nazywamy z mamą nieśmieszne żarty Chandlera z Przyjaciół, którymi się posługujemy) - "Tak strzelają, ze chyba już Nowy Rok". Ale tak naprawdę - bydło. Lubię Polskę. Szanuję historię. A to, co teraz wyprawiają - z pewnością dobrze nie zapisze się w historii naszego kraju i świata. 

 

9 komentarzy:

 1. ja nawet nie chcę tego komentować. nie zrozumiem ludzi nigdy

  OdpowiedzUsuń
 2. Miejmy nadzieję, że już ostatni raz dostali zgodę na przemarsz. Cóż, wszyscy mieli nadzieję, że będą grzeczni, normalni i będa zachowywali sie jak ludzie, a nie jak bydło. Za dużo tej nadziei chyba.

  W każdym razie ja jestem dumna z prezydenckiego fajnego marszu, z fajnego 11. listopada i pozostaję wciąż uśmiechnięta!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje poprzedniczki napisały wszystko w tym temacie, natomiast jeśli chodzi o śniadanie, to jest to jedne z tych ulubionych. Zawiera wszystko co lubię, nie tylko na śniadanie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 5 tygodni na diecie?:O podziwiam, moja kończy sie po 3 dniach xD

  OdpowiedzUsuń
 5. dawno nie chrupałam wafli! a lubię je, od czasu do czasu :) najbardziej z koktajlem <3 jakoś tak chrupać do koktajlu, najlepiej truskawkowego :D:D

  OdpowiedzUsuń
 6. wafle wcale nie takie dietetyczne jak wszyscy myślą, toteż nawet lepiej, że nie gościły w Twoim menu :)
  a dla mnie to zwyczajnie przykre. bo jeśli dla mnie wiele to święto nie jest wybitnie ważne, to ta banda.. no kretyństwa mogła kogoś na prawdę po prostu urazić.
  a fotos z filmu przecudny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gościły tylko nie na śniadanie, bez przesady, chyba taka gruba nie jestem by nie móc zjeść wafla xd

   Usuń
 7. to jest masakra. Spalili tę tęczę, politycy nawet im wtórowali mówiąc o "pedalskim symbolu" (dosłownie! gdzie kultura?)
  A to że niepełnosprawne dzieci pracowały nad ozdabianiem jej... nikogo nie obchodzi.
  Co za ludzie... brak słów

  OdpowiedzUsuń
 8. Podasz dzisiejszy jadlospis? :)

  OdpowiedzUsuń