sobota, 12 października 2013

224.


Jak dla mnie po imprezie najlepsza jest albo gorąca owsianka, albo jajka. Obie pozycje delikatnie pobudzają organizm do pracy i nie atakują tak "zmasakrowanego" żołądka :) Dzisiejsza owsianka - kremowa, słodka, kwaśna. 

Wczorajszy wieczór, jak zwykle, kiedy jestem z moją przyjaciółką, zakończył się kompletnie kosmicznie i nieoczekiwanie. Zaczęłyśmy od grzecznego pójścia na frytki do Okienka (wszyscy jeżeli będziecie kiedykolwiek w Warszawie pędźcie tam ile sił w nóżkach - najlepsze belgijskie, może nie do końca zdrowe, ale niewątpliwie przepyszny fastfood, domowe sosy o genialnych smakach i superniska cena za którą najecie się po uszy), potem drinki i hop do klubu na bałkańskie elektro. Powitałyśmy tam pustkę - a zapisało się ponad 500 osób na fb - ale po chwili cały parkiet był zapełniony. Później nieoczekiwanie trochę dalej, jak wyszłyśmy się przejść, spotkałyśmy naszego znajomego z Augustowa - świat jest mały. Z którym się trochę nienawidziłam swoją drogą. Był z wujkiem (również dziwna sprawa), skończyliśmy imprezując nadal na ich koszt - wróciłam do domu o 4. W międzyczasie oczywiście działo się jeszcze maksymalnie dużo innych dziwnych rzeczy. Nigdy nie spodziewałabym się takiego zwrotu akcji. Normalnie chyba materiał na film haha!

Dziś miała być piękna pogoda i cieplutko, gdzie jest moje słońce, gdzie jest moje ciepło?

9 komentarzy:

 1. Będę pamiętać o ów Okienku, choć wątpię, że trafię tam sama. ;)
  Lubię takie niespodzianki.
  Twoje ciepło chyba jest u mnie, mogę oddać 5 stopni, okej?

  Jak ja lubię kwasek limonki w owsiance.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka ciepła owsianka po dniu (wieczorze) pełnym wrażeń to podstawa :D
  U mnie słońce pojawia się i znika.. Może za niedługo się rozpogodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie niespodziewane toki wydarzeń. I takie świeże śniadania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. limonka to smak, który od dawna ma gościć w moich śniadaniach, ale póki co ograniczyłam się do ,,swojskich" cytryn :D
  czytałam ostatnio, że na poimprezowe dolegliwości najlepszy jest sprite, ale owsianka na pewno lepsza dla ogółu organizmu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. chętnie spróbuję owsiankę w połączeniu z limonką ;D
  u mnie cieplutko, ale słoneczko się schowało ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. to miałaś udany początek weekendu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Weekend cudnie rozpoczęty :D
  Sok z limonki w owsiance brzmi pysznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja w sobotę się gotowałam (na Pomorzu) ._.

  OdpowiedzUsuń