niedziela, 9 marca 2014

349. // zmiany na blogu
Ricotta hotcakes z kiwi, podane z bananem smażonym z cynamonem, miodem i orzeszkami ziemnymi
Kiwi ricotta hotcakes with banana fried with cinnamon, honey and peanuts

Odchodzę od formy "polaroid". Jak to wymyślałam, to... właściwie nie wiem co myślałam. Najpewniej chodziło mi o zdjęcia złej jakości robione telefonem, no albo cośtam mi się ubzdurało. Kiedy dostałam lepszy telefon chciałam pokazać Wam, że nim też można robić ładne zdjęcia. Ale ta forma mnie ograniczała. Jestem w trakcie Ferdydurke, więc może dlatego mam taką awersję do form, zamykania się w formach, ograniczeń. Tak jest chyba lepiej, co?

PS: Zmieniłabym nazwę, bo już nie pasuje, ale w sumie to w taki sposób mój blog jest (w jakimśtam stopniu) rozpoznawalny i mogłoby być zamieszanie, nie wiem, co myślicie?

14 komentarzy:

 1. Ferdydurke - lubiłam, bardzo. Chociaż lepszy jest Trans-Atlantyk i Kosmos, przynajmniej w mojej opinii. Co tu dużo mówić, lubię gościa.

  Zmiany? Śmiało. Ja czekam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zmiany są okej, jeśli idą w dobrą stronę i tego potrzebujemy, także nie ma na co czekać ;)
  tak sobie myślę...banana muszę usmażyć :)
  miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają pysznie, chętnie bym takie zjadła :) Jeśli potrzebujesz zmian, to ich dokonaj - przecież to Twój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. moim zdaniem nie ma co zmieniać nazwy, bo właśnie Twój blog zawsze się z polaroidem kojarzył, ale przecież to tylko i wyłącznie Twoja decyzja :) a Ferdydurke chyba do listy ,,do przeczytania" dorzucę

  OdpowiedzUsuń
 5. Ferdydurke to jedna z nielicznych lektur, które przeczytałam podczas liceum (większość przeczytałam nie w całości lub w innym czasie) - geniusz.
  zmiany są dobre, ważne żeby się tobie podobało.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja nie zwracam uwagi.Dla mnie zawsze najważniejsza byłaś ty i Twoje pyszne śniadania,czasem kawałek osobowości.Zrobisz jak zechcesz.Pozdrawiam Monika Szlązak

  OdpowiedzUsuń
 7. ja bym na Twoim miejscu nazwy nie zmieniała, dzięki niej Twoje propozycje i ogólnie blog ma ten swój charakter, poza tym to tylko nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. moim zdaniem (anonimowym, ale jednak bywam codziennie tu) to zmiana nazwy nie jest potrzebna, bo właśnie stał się już blog rozpoznawalny, a do form nie ma co się ograniczać.

  OdpowiedzUsuń
 9. O, jest smażony banan! ;) Uwielbiam od kiedy pierwszy raz go spróbowałam.
  Ja się nie wypowiem, poczekam co będzie, bo na pewno podejmiesz słuszną decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Te zmiany mi się podobają, ale nazwę zostaw ;)
  Placki z kiwi <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi się zmiany podobają ! :) A te placuszki wyglądają smacznie i to kiwi :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Twój blog i Twoje decyzje ,uważam że zmiana nazwy jest zbędna ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. ja bym z nazwy nie rezygnowała, w końcu sama piszesz, że nie można się ograniczać - czemu miałaby to robić nazwa? :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak też jest dobrze :) Co do zmiany nazwy to mysle ze jesli tylko chcesz to tak zrob ten kto ma twoj blog w obserwowanych i tak bd widzial twoje posty a inni beda dochodzic na bank wiec moim zdaniem mozesz zmieniac :)

  OdpowiedzUsuń